İade Politikanız nedir?

İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilemez. Ambalajı açılmamış,  denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olması halinde iade edilebilir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Web sitemizde Üye Girişi yaptıktan sonra yer alan "Hesabım" bölümünden "Siparişlerim" alanına tıklayın, iade edeceğiniz siparişin karşısında bulunan butonu tıklayın. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir. İade edilecek ürünleri 14 gün içerisinde kargo firmasına ulaştırınız.

İade / İptal Ettiğim Ürünün Ücret İadesi Ne zaman Yapılacak?

Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. "Hesabım" bölümünde yer alan "Siparişlerim" sekmesinde ki referans numaranızla bankanızdan iade kontrolü yapabilirsiniz. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile yapılan ödemeler genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

14 Günlük İade Sürem Doldu ürünü İade edebilir miyim?

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre web sitemizden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 gündür. 14 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.

Kargom Nerede?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargo firmasından bilgi SMS'i alırsınız. Bu SMS geldikten sonra kargonuzu takip edebilirsiniz. Bilgi mesajının içerisinde yer alan "Kargo Takip" linkinden "Hesabım" bölümünde "Siparişlerim" sekmesinde bulunan kargo koduyla kargo firmasının web sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği Var mı?

Kapıda ödeme seçeneği maalesef bulunmamaktadır.

Kredi Kartı ile Alışveriş Yaparken Güvende miyim?

Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D secure sistemi kullanılır. 3D secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

carsimarnavutkoy.com ‘a nasıl ürün verebilirim?

0535 700 09 22 Numaralı whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz..

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR